Godziny pracy: 08:00 - 16:00
Sobota/niedziela - ZAMKNIĘTE
Bądźmy bliżej:
Top

Szlifierki podłogowe

Profi Partner dystrybucja / Hurtownia narzędzi / Szlifierki podłogowe

Maszyny do szlifowania posadzek

szlifierki podłogoweHurtownia narzędzi Profi Partner oferuje wysokiej jakości maszyny do szlifowania posadzek. W marcu 2020 roku wprowadziliśmy do oferty szlifierki do posadzek niemieckiej marki Samedia. Szlifierki podłogowe do powierzchni betonowych oraz pozostałe maszyny do szlifowania posadzek marki Samedia oferują wydajną i bezawaryjną pracę przez długi czas eksploatacji.

Naszą ofertę na szlifierki do betonu i maszyny do szlifowania posadzek kierujemy do klientów biznesowych – właścicieli sklepów z narzędziami, jak również firm remontowo-budowlanych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem hurtowni Profi Partner, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z  jednym z naszych Przedstawicieli Handlowych pracujących w terenie.

Szlifierki podłogowe do powierzchni betonowych

Oferta szlifierek do posadzek marki Samedia obejmuje urządzenia dedykowane do pracy w wymagających warunkach.

Szlifierki do betonu DFG-250/250E

Szlifierki do betonu DFG-250/250E to dwa typy szlifierek do posadzek, które zostały zaprojektowane i wykonane w celu wydajnego szlifowania powierzchni. Szlifierki do posadzek DFG-250 i DFG-250E doskonale nadają się do przygotowywania powierzchni pod wybrane systemy podłogowe, jak i szlifowania posadzki z pozostałości po kleju i innych materiałach. Model DFG-250E dodatkowo umożliwia szlifowanie pod kątem.

Szlifierki podłogowe DFG-250 i DFG-250E wyróżniają się m.in.:

  • wysoką prędkością pracy,
  • wydajnym systemem odsysania pyłu (stanowisko pracy jest czyste, podczas gdy operowanie szlifierką znacznie łatwiejsze niż w zapylonym pomieszczeniu),
  • niewielką wagą i konstrukcją umożliwiającą złożenie urządzenia (oferowane szlifierki do posadzek są bardzo mobilne i można je z łatwością przewozić z miejsca na miejsce),
  • wyposażeniem w bezawaryjne włączniki marki Schneider.

Szlifierki do posadzek DFG-480

Alternatywą w przypadku dużych powierzchni są szlifierki do posadzek DFG-480. DFG-480 to model odznaczający się większym rozmiarem, a co za tym idzie jeszcze lepszymi parametrami pracy. Urządzenie doskonale sprawdza się jako maszyna do obsługi dużych powierzchni betonowych. Dzięki wysokiej prędkości szlifowania oraz dodatkowemu obciążeniu szlifierki do betonu DFG-480 zapewniają wydajną pracę. Dodatkowym atutem oferowanego rozwiązania jest możliwość podłączenia do urządzenia odkurzaczy przemysłowych wielu marek.

Szlifierki podłogowe FGR 500

FGR 500 to szlifierki do betonu oferujące wysoką jakość i szybkość szlifowania. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest niewielka waga, co przekłada się na dużą mobilność oferowanych szlifierek. Wśród licznych zalet maszyn FGR 500 na uwagę zasługuje:

  • wbudowana przekładnia o wysokim momencie obrotowym,
  • kontrolka informująca o przeciążeniu,
  • licznik przepracowanych godzin,
  • silnik zabezpieczony wyłącznikiem termicznym,
  • oddzielny wentylator chłodzący silnika,
  • elastyczne zawieszenie gwarantujące wydajną i precyzyjną pracę.