Top

Marka BYCON

Marka BYCON

BYCON to marka, która jest z nami już piąty rok. Przez 5 lat wprowadziliśmy do sprzedaży wiele produktów wykorzystywanych w ogólnopojętej branży budowlanej.
Absolutnym i niekwestionowanym liderem sprzedaży nie tylko w ofercie BYCON, ale i w sprzedaży wśród innych marek w  kraju jest mini kafar, pod sprzedażową nazwą THRALL. Ta lekka, ale z mocnym udarem (do 55J) maszyna zdobyła rynek jako podstawowe narzędzie do wykonywania osadzeń w podłożu ziemnym profili stalowych różnego przekroju, wykorzystywanych podczas montażu paneli fotowoltaicznych dla mniejszych instalacji. Jest także wykorzystywana jako uzupełnienie na wielkich farmach fotowoltaicznych podczas prac serwisowych.
W ofercie BYCON znajdują się też:
– wiertnice wykorzystywane do prac budowlanych w branżach instalacyjnych i hydraulicznych, 
- szlifierki podłogowe wykorzystywane do prac posadzkarskich i remontowych,
– spalinowe młoty wyburzeniowe i wiertnice znajdujące zastosowanie w miejscach bez dostępu do instalacji elektrycznej,
– przecinarki jezdne do małych i średnich prac,
– odkurzacze przemysłowe przygotowane do współpracy z każdą maszyną BYCON i produktami innych marek.
Nasze 5 letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn gwarantuje, że dla każdego klienta jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią maszynę i pasujący osprzęt do wykonania każdej pracy.
Każda maszyna, aby była niezawodna wymaga odpowiedniego serwisowania, który realizowany jest przez nasz wykwalifikowany, doświadczony serwis. Jesteśmy przygotowani do ewentualnych napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych każdego z tysięcy sprzedanych produktów BYCON. Nasz magazyn części zamiennych gwarantuje naprawę 95% maszyn w ciągu 24h od chwili dostarczenia każdej maszyny. Chcąc ułatwić klientom przekazanie maszyny do serwisu na naszej stronie www.profipartner.pl znajduje się zakładka serwis. Wystarczy wypełnić zgłoszenie, a my zajmiemy się zamówieniem kuriera po odbiór i w ten sam sposób odeślemy naprawioną maszynę.
Nasze produkty są dostępne u naszych dystrybutorów, a zespół wykwalifikowanych doradców technicznych jest przygotowany do przeprowadzenia prezentacji każdego produktu.